Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

14-16 Ekim Sakız Adası Turu

14-16 Ekim Sakız Adası Turu
14-16 Ekim Sakız Adası Turu
14-16 Ekim Sakız Adası Turu
14-16 Ekim Sakız Adası Turu
14-16 Ekim Sakız Adası Turu
14-16 Ekim Sakız Adası Turu
14-16 Ekim Sakız Adası Turu
11.783,11TL
KDV Hariç: 11.783,11TL

  N.A.P Group bünyesinde 2016 yılında kurulmuş olan N.A.P TURİZM, A grubu seyahat acentesi işletme belgesine sahip olarak hizmet vermektedir.

  “Kahve bardaklarımızın üzerine bile isimlerimizi yazarak kişiselleştirdiğimiz bir dünyada yaşarken, seyahatlerimizi kişiselleştirmemek mümkün mü bakış açısıyla çıktığımız bu yolda, sıradan olan her şeyi reddediyoruz ve size yepyeni bir seyahat deneyiminden bahsetmek istiyoruz.

  Dilerseniz deneyimli ekibimizle birlikte oluşturduğumuz turlarımıza katılabilirsiniz ya da hayallerinizi bizimle paylaşırsanız biz sizin için düşlerinizden de öte kusursuz bir programla seyahatinizi programlarız. İstediğiniz herhangi bir destinasyonda, sevdiklerinizle birlikte kişiselleştirilmiş bir seyahat deneyimi imkanı sunarız.

  Hizmetlerimizi aşağıdaki gibi sıralayabiliriz, ancak sınırlı bir hizmet anlayışımız olmadığı için düşünebildiğimiz ve aklımıza koyduğumuz her şeyi gerçeğe dönüştürmek için buradayız.

  Güvenli Alışveriş
  Sitemiz SSL Güvenlik Sertifikası ile Korunur

  14-16 Ekim Sakız (Chios) Adası Turu

  Yunanistan’ın gizli saklı köşelerinde Maria Ekmekçioğlu’nun ayak izlerini takip ederek dolaşacağız. Göreceksiniz ki; en özel bölgelerde keşifler yapacak, en lezzetli yöresel yemekleri tadacak, en güzel hediyeleri alacaksınız ve Ege’nin öte yakasında çok keyifli bir tatil geçireceksiniz.

  Tur Hareket Saati ve Yeri: 19:00 Çeşme Limanı

  14 Ekim Cuma 19.00 feribotu ile Çeşme’den Sakız adasına geçiyoruz. Ada merkezindeki otelimize yerleştikten sonra akşam yemeği için gideceğimiz özel mekânda Maria’nın renkli sohbetleri eşliğinde yöresel yemeklerin tadını çıkarıyoruz.

  15 Ekim Cumartesi otelde alınacak kahvaltı sonrası yola çıkarak Sakız Müzesini ve boyalı köy olarak bilinen Pyrgi’yi geziyoruz. Öğle yemeğinde enfes deniz ürünleriyle damaklarımızı şenlendirip özgün bir orta çağ köyü olan Mesta’yı keşfediyoruz. Günün akşamında ise yine bol sohbetli ve eğlenceli bir yemek bizi bekliyor.

  16 Ekim Pazar otelde alınacak kahvaltı sonrası günümüz Agios Isidoros, değirmenler turu ile devam ediyor. Lagada’da alınacak enfes öğle yemeği sonrası merkeze dönerek 17.00 feribotu ile Çeşme’ye dönüyoruz.

  Turumuza dahil olan hizmetlerimiz;

  • Sakız adasına gidiş ve dönüş feribot biletleri
  • 2 gece ada merkezindeki otelde konaklama
  • 2 sabah kahvaltı
  • Özel oluşturulmuş menü ile 2 öğle ve 2 akşam yemeği
  • Adadaki tüm transferler
  • Şehir vergileri

  Turumuza dahil olmayan hizmetler;

  • Çeşme’ye gidiş ve dönüş ulaşım
  • Yurtdışı çıkış harcı
  • Müze ve ören yeri ücretleri
  • Öğle ve akşam yemeklerinde alınacak içecekler
  • Zorunlu seyahat sağlık sigortası

  NAP TURİZM, gerekli gördüğü durumlarda ilan ettiği veya kayıt aldığı turları yeterli katılım sağlanamaz ise gezi başlangıcından 15 gün önce iptal edebilir veya kısmen gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Fiyatlar ilanın yayınlandığı gün geçerlidir.