Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Yurt İçi Turlar

BUTİK KARADENİZ TURLARI

Butik tur gruplarımız ile Karadeniz’in bulutların üzerindeki eşsiz güzellikteki yaylalarını keşfe çıkıyoruz. Lezzetli yöresel yemeklerin eşliğinde yüzlerce yıllık tarihi yerleri geziyor, bol oksijenli tertemiz havası ile doğal güzellikleri hep birlikte keşfediyoruz.


GÖBEKLİTEPE

Mısır piramitlerinden 7500 yıl önce yapılan Göbeklitepe’de yerleşik hayata geçişin ilk izlerini birlikte keşfediyoruz. Tarihin sıfır noktası olarak geçen bu yapı topluluğunun yanı sıra Şanlıurfa, Karahantepe, Harran ve Soğmatar antik kentlerinin izini sürerek ilerliyoruz.


KAPADOKYA

Antik dönemden kalma bir çok farklı tarihi eser bulunan Güzel atlar diyarı Kapadokya’da unutulmayacak anılarla örülü rüya gibi bir tur düzenliyoruz. Leziz yöresel yemeklerin yanı sıra gün doğumunu karşılayacağımız balon turu, çok özel mahzenlerde yapacağımız şarap tadımları ile geçmiş uygarlıklardan bizlere yadigar kalan güzellikleri hep birlikte deneyimliyoruz.


LİKYA

Antik Likya uygarlığına ev sahipliği yapmış eşsiz güzellikteki antik kentler, tarihi yapılar, mavi ve yeşilin birbirine karıştığı doğa harikası manzaralar ve çıkmak istemeyeceğiniz turkuaz sular eşliğinde geçecek harika bir turu hep birlikte gerçekleştiriyoruz. Saklıkent kanyonu, tarihi kaya mezarlıkları, Kayaköy, Kelebekler vadisi ve daha bir çok tarihi eseri geziyor, muhteşem tekne turları ile bakir kalmış tüm koyları keşfe çıkıyoruz.


MARDİN/MİDYAT

Dinlerin ve dillerin buluşma noktası Mardin’in dar sokaklarını, benzersiz güzellikteki taş evlerini, damaklarımızı şenlendirecek yöresel yemeklerini, inanç zenginliğini ve köklü kültürel mirasını işinin ehli, alanında uzman rehberimiz eşliğinde hep birlikte keşfediyoruz.


EGE/AKDENİZ

Ege’nin ve Akdeniz’in saklı mavi turkuaz koylarını, balıkçı kasabalarını, gizli gastronomik lezzetlerini birlikte keşfediyor, yüzme molaları verdiğimiz özel koylarda ruhumuzu dinlendiriyoruz.

Şehir hayatından uzakta, sessiz sakin ve huzur dolu anları anılarımıza ekleyerek unutulmaz bir tatil yapıyoruz.


GAP

Güneydoğu Anadolu’nun her biri birbirinden eşsiz güzellikler barındıran şehirlerini, benzersiz aşklara ev sahipliği yapmış Asi nehrini, Antakya’nın leziz yemeklerini, tarihin sıfır noktası Göbeklitepe’yi keşfediyor, Nemrut dağında güneşi doğuruyor, atalarımızın tarihini alanında uzman rehberlerden keyifle öğreniyoruz.


DOĞU ANADOLU

Geniş bir coğrafyayı kapsayan Doğu Anadolu bölgesinde düzenlediğimiz bölgesel butik turlar ile kapalı grup misafirlerimize vip tur hizmeti sağlıyoruz. Kars’ın büyülü Ani harabelerini doğu ekspresi ile keşfetmeye gidiyor, Elazığ’da hep birlikte Harput Kalesi’nin eşsiz manzarasını izliyoruz.